Wykaz zakładów rzemieślniczych zrzeszonych w Cechu Rzemiosł Skórzanych im. Jana Kilińskiego w Warszawie:


Zakłady Szewstwa ortopedycznego:

1. Jerzy Omiotek, Zakład Ortopedyczny Warszawa / wyrób obuwia ortopedycznego dla dzieci i dorosłych - wszystkie typy, wkładki ortopedyczne/
ul. Kajki 28, 04-634 Warszawa
tel. 22 812-15-15, fax: 22 618-67-49

2. Witold Drajczyk, „Drajmed” Zakład wyrobów ortopedyczno-
rehabilitacyjnych ul. E. Plater 36, 00 – 113 Warszawa
tel. 22 621-80-52

3. Stanisława Omiotek Zakłady Ortopedyczne – Anin /produkcja urządzeń,
instrumentów oraz wyrobów medycznych/
ul. Kajki 28, 04-634 Warszawa
tel. 22 619-94-25

 

Szewstwo miarowe i usługi naprawkowe:

1. Tadeusz Januszkiewicz, Wyrób obuwia luksusowego i naprawa obuwia
ul. Chmielna 10 lok.12 , 00-117 Warszawa
tel. 22 827-93-60

2. Ryszard Narolski

3. Jacek Kamiński , Wyrób obuwia luksusowego i naprawa obuwia
ul. Nowy Świat 22 , 00-373 Warszawa
tel. 22 828-95-55

4. Maciej Kielman, Wyrób obuwia luksusowego
ul. Chmielna 6, 00-020 Warszawa
tel. 22 828-46-30

5.Jan Kamiński , Wyrób i naprawa obuwia
ul. Bukowińska 28, 02-703 Warszawa
tel. 22 843-97-82

6. Krzysztof Jurek „JURAND” Produkcja obuwia, Rzeczoznawca
Ksawerów Nowy nr.25, 26-804 Stromiec
tel. 502 664 379

Szewstwo naprawkowe:

1. Janusz Sitnik , Naprawa obuwia

ul. Perzyńskiego 14, 01-883 Warszawa tel. 501 725 117

2.  Ryszard Skrzypek, Naprawa obuwia

ul. Nowy Świat 34, 00-363 Warszawa
tel. 604 815 391

4. Cezary Maciejewski , Naprawa Obuwia i handel
ul. Chocimska 33, 00-791 Warszawa
tel. 692 202 934

5. Stanisław Muszyński, Naprawa obuwia
ul. Marymoncka 55, 01-802 Warszawa
tel. 22 669-21-46

6. Feliks Witkowski Naprawa obuwia

ul. Czumy 18/16, 01-355 Warszawa

Zakłady Cholewkarskie:

1. Adam Cieślak, ul. Dąbrowskiego 3, 02-558 Warszawa
tel. 22 848-16-91

Zakłady Kaletnicze:

1.  Romuald Łukasik, Wyrób i naprawa galanterii skórzanej /paski, naprawa
waliz, toreb itp./
ul. Śniadeckich 1/15 lok.72 /w podwórzu/. 00-654 Warszawa
tel. 505 759 616
2.Celina Korczak
3. Janusz Michalik
ul. Słowackiego 20, 01-634 Warszawa
tel. 22 839-60-77

4. Roman Roszkiewicz
ul. Nowy Świat 22 paw.33, 00-373 Warszawa
tel. 22 828-23-31

5. Donat Trepka
ul. J. Długosza 27, 01-177 Warszawa
tel/fax 22 654-06-95
6. Olga Werbeniec
ul. Chocimska 29, 00-791 Warszawa
tel. 22 646-50-22

7. Grzegorz Zegartowski
05-255 Stare Załubice nr.84b
tel. 22 761-71-29

8. Dariusz Bańkowski
Pl. Mirowski 1, 00-138 Warszawa Hala Mirowska pawilon nr.5
tel. 601 21 04 28

Zakłady Rymarsko - kaletnicze:

1. Andrzej Kłoda
ul. Międzyborska 80, 04-010 Warszawa
tel. 22 810-57-83

2. Marek Czajkowski
ul. Piękna 68a, 00-672 Warszawa
tel. 22 625-20-60

3. Bartłomiej Czajkowski
ul. Piękna 58, 00-672 Warszawa
tel. 22 629-18-99